• Academica

Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Szlachetna Paczka 2014

Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI w Pruszkowie!

To już ostatni dzwonek, by zostać Liderem SZLACHETNEJ PACZKI 2014 w Pruszkowie. Jeśli do końca czerwca uda się go znaleźć, w grudniu pomoc dotrze do najbardziej potrzebujących w naszym mieście.

Uczą się zarządzania pracą i czasem innych wolontariuszy, bezpośrednio pomagają potrzebującym, realnie zmieniają otoczenie, w którym żyją – to Liderzy SZLACHETNEJ PACZKI, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych. A przy okazji posiądą mnóstwo przydatnych w późniejszym życiu umiejętności, pożądanych szczególnie na rynku pracy. Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi  się Lider, SZLACHETNA PACZKA w grudniu dotrze z pomocą oraz impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin.

W Pruszkowie wciąż trwają poszukiwania Lidera SZLACHETNEJ PACZKI! Jak się zgłosić? Wystarczy wejść na www.superw.pl i wypełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca. SZLACHETNA PACZKA gwarantuje Liderom serię szkoleń, które przygotują go do pełnienia swojej roli.

W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA  zjednoczyła aż 617 000 osób. W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz aktorka Basia Kurdej-Szatan. Dla 74% Liderów, udział w SZLACHETNEJ PACZCE był jednym z najważniejszych wydarzeń w ich życiu.