Pięciolatki w Filii nr 5 KSIĄŻNICY PRUSZKOWSKIEJ

30 kwietnia naszą Filię odwiedziły pięciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Pruszkowie

Dzieci były doskonale przygotowane do spotkania w bibliotece, dobrze wiedziały co to jest biblioteka i dlaczego do niej przychodzimy.

Najciekawszym dla przedszkolaków momentem spotkania był tak zwany „ biblioteczny koncert życzeń”, czyli indywidualny kontakt  każdego gościa z książką na życzenie. Część dzieci tak była pochłonięta lekturą, że nie mogła rozstać się z ulubioną pozycją.

Na zakończenie spotkania nasi przesympatyczni , młodzi czytelnicy wysłuchali fragmentów książki Renaty Piątkowskiej p.t. „Najwierniejsi przyjaciele: niezwykłe psie historie”.  Rozstaliśmy się z solenną obietnicą, złożoną przez dzieci, częstych odwiedzin w bibliotece.

Do zobaczenia