Odwiedziny Przedszkolaków w Filii Nr 5

Dzisiaj do naszej biblioteki przyszły dzieci z Miejskiego Przedszkola  nr 4 „Pod Kasztanem”.

Była to grupa uroczych średniaków.

Dzieci  dowiedziały się, o pracy naszej  biblioteki a także co nie co o książkach.

Miłym zaskoczeniem dla nas była wiedza dzieci o szacunku  dla książki i dbałości o nią.

Przemili goście obdarowali Filię nr 5 piękną pracą, na której umieszczone zostały rozmaite postacie z przeczytanych książek.

Chcąc zachęcić przedszkolaki do czytania i wypożyczania,  przeczytany został fragment książki (którą same wybrały) p.t. „ Kilka bajek o duszku Eugeniuszku”.

Mamy nadziej , że wkrótce spotkamy się ponownie.