Ferie w Filii 6

21lutego 2014 r. w Bibliotekę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Cudów”. Tym razem  uczestniczyły w zajęciach na bazie książki Heleny Bechlerowej „Jedna srebrna kropla”.

Po wysłuchaniu utworu i rozmowie na temat przygód i przemian kropli wody, dzieci wykonały wycinanki z papieru, w których głównym tematem były śnieżynki.

Następnie przejrzały książki o tym co ciekawego można samemu zrobić z papieru i tektury.

Na zakończenie dla każdego drobny upominek.

Po spotkaniu pozostała piękna wystawa prac dzieci.

Na zakończenie dla każdego drobny upominek.

Po spotkaniu pozostała piękna wystawa prac dzieci.