Wizyta Filii 5 w przedszkolu PROMYK

28 .02.2014 r., w ostatni dzień lutego, udałyśmy się do prywatnego przedszkola, mieszczącego się przy  ulicy Narutowicza 9 w Pruszkowie.

Dzieci przywitały nas w kolorowych, przyjaznych wnętrzach.

Ponieważ nasze odwiedziny dotyczyły dzieci należących do starszaków,  a także do najmłodszych przedszkolaków,  zabrałyśmy ze sobą koszyk książek dla każdej grupy wiekowej.

Naszym  celem było zachęcenie dzieci do czytania książek i uświadomienie im, jak ważna jest książka w życiu każdego człowieka.

Nasi gospodarze pochwalili się swoimi biblioteczkami przedszkolnymi a nas obdarowano przepięknymi rysunkami.

W każdej grupie na koniec wizyty pani Ewa czytała dzieciom o przygodach Kubusia Puchatka.

Mamy nadzieję, że nasi nowi znajomi odwiedzą bibliotekę na wiosnę, zgodnie z daną obietnicą.

Będziemy czekać !