IBUK Libra – CZYTELNIA KSIĄŻEK ELEKTRONICZNYCH

Szanowni Czytelnicy!

Dzięki przystąpieniu Książnicy Pruszkowskiej do Konsorcjum Mazowieckich Bibliotek Publicznych, z dniem 1 stycznia 2014 roku otrzymujecie dostęp do zasobów IBUK Libra – wirtualnej biblioteki elektronicznej.

IBUK Libra – czytaj gdzie chcesz i kiedy chcesz!

To bezpłatny i całodobowy dostęp do e-czytelni na www.libra.ibuk.pl. Będziesz mógł zalogować się z każdego miejsca i urządzenia ( komputer, tablet, telefon) o dowolnej porze. Przed pierwszą rejestracją musisz tylko odwiedzić dowolną filię Książnicy Pruszkowskiej, zadeklarować chęć korzystania z e-zasobów i pobrać kod PIN – niezbędny przy rejestracji.

Instrukcja rejestracji użytkownika i logowania

( w wersji pdf)