Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

II Powiatowe Targi Pracy


II Powiatowe Targi Pracy

Elżbieta Smolińska,  Starosta Pruszkowski oraz Robert Radziwonka,  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie zapraszają absolwentów, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy z terenu naszego powiatu, w tym w szczególności osoby niepełnosprawne, na II Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 22 października w godz. 10.00 – 14.00, w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4.

W czasie Targów osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z Pracodawcami oferującymi różnorodne oferty zatrudnienia, w tym dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo będzie można uzyskać porady z zakresu doradztwa zawodowego i planowania kariery. Dostępne będą punkty informacyjne w których m.in. będzie można skorzystać z pomocy pośredników pracy oraz usług doradców zawodowych m.in. z zakresu przepisów prawa pracy, szkoleń zawodowych, pracy w służbie publicznej m.in. Wojsku, Policji i Straży Granicznej.

Dostępne będą również oferty pracy za granicą w ramach Pośrednictwa Eures.

*(European Employment Services – jest to sieć międzynarodowego pośrednictwa pracy, która ma na celu umożliwić poszukiwania pracy za granicą, a także ułatwić swobodny przepływ informacji o możliwościach zatrudnienia i warunkach życia w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego).

Więcej informacji na stronie www.puppruszkow.go3.pl