Rodzinny Dzień Dziecka

1 czerwca Książnica Pruszkowska po raz kolejny wzięła udział w Festynie – Rodzinny Dzień Dziecka

W tym roku przygotowaliśmy dla gości Festynu trzy atrakcje.

Tradycyjny kiermasz naszych wydawnictw,

na którym cztery bibliotekarskie Gracje kusiły czytelników.

Zabawy z Klanzą dla najmłodszych

które wciąż cieszą się niezmiennym powodzeniem

nie tylko wśród dzieci…

i które to zabawy stają się powoli jedną z wizytówek naszej Firmy.

Zaprosiliśmy także krakowski Teatr Duet

ze spektaklem pod tytułem Wilk i Zając

przeznaczonym również dla najmłodszych widzów.

Mimo kapryśnej aury, wszyscy bawili się świetnie.

Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć do tej zabawy biblioteczną cegiełkę. Trzy cegiełki.

Вы сделали это потому, что вы меня любили, трепетным "Неизданное. Семья. История в письмах" шепотом промолвила она.

Скорее всего, она была как-то связана и с наемными убийцами, стрелявшими в него там, в индейской резервации.

Я пригласил пяток девочек из варьете сегодня на пикник.

Когда под лопатами показались контуры полуразложившихся тел, многие из копавших закрыли лица руками.

Мощная струя воды, подобно штормовой волне, обрушилась на окно, возле которого стоял Римо.

Анна не могла понять, что именно в этом человеке возбуждало "банки твери кредиты" в ней такое бешеное желание.