X Tydzień Bibliotek 8-15.V.2013 r. – ciąg dalszy

W Filii 7 Książnicy Pruszkowskiej, podczas kolejnego spotkania zorganizowanego z okazji Tygodnia Bibliotek, gościły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 wraz z wychowawczyniami

Nasi goście zapoznali się z zasadami korzystania z wypożyczalni i czytelni naszej Filii oraz obowiązującymi regulaminami i księgozbiorem.

Kamil Szurmak szczegółowo przedstawił historię druku, postać Jana Gutenberga, a także historię książki  jej budowę.

Następnie przedszkolaki przystąpiły do tworzenia wspólnych plakatów pt. „Zwierzęta świata”.

więcej zdjęć w naszej Galerii

Но в любом случае это не имело значения.

Наверное, он уже почти разрушен, но эти выходы всегда маскировали камнями.

На неведомой планете зашумит подлинно земной лес, где будут шастать грибники и охотники.

Его замок "взять кредит процентные ставки" существует на самом деле, он "программа для игр в одноклассниках" один из самых могущественных в стране.

Он запомнит старые дороги, изучит новые, между старыми и новыми разница небольшая для наваха, самого легко приспособляющегося человека на Земле.

Ничего с его чувствами не произошло.