ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI W FILII NR 7

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

23 kwietnia – z okazji Światowego Dnia Książki – w Filii Nr 7 Pruszkowskiej Książnicy odbyło się spotkanie dla najmłodszych czytelników

Wzięły w nim udział dzieci z Grupy IV Przedszkola Nr 12 oraz najmłodsi uczniowie Szkoły Niepublicznej Nr 39. Dzieci zapoznały się z prezentacją multimedialną na temat życia i twórczości Juliana Tuwima oraz z krótką informacją o bibliotece.
Gościem Specjalnym był Prezydent Andrzej Królikowski, który w obchodzonym właśnie Roku Juliana Tuwima przeczytał uczestnikom spotkania Słonia Trąbalskiego.

Następnie prezydent wręczył wszystkim młodym czytelnikom specjalne dyplomy z okazji święta książki oraz egzemplarze czytanej wcześniej książki.
Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac uczniowskich na temat twórczości Juliana Tuwima.

Fotografie: Tomasz Malczyk – Głos Pruszkowa.

więcej zdjęć ze spotkania – w naszej Galerii fotografii