OJCIEC LEON

12 kwietnia w Fili nr 7 Pruszkowskiej Książnicy gościliśmy ojca Leona Knabita

Autora książki “Spotkania z ojcem Leonem” wydawnictwa Znak, która została zakupiona w ramach nowości wydawniczych do naszej biblioteki. Ojciec Leon odwiedził nas w drodze na XIX Targi Wydawców Katolickich  odbywających się dniach 11-14 kwietnia w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.
Podczas spotkania nasz Gość zapoznał się z naszą biblioteką, zapytał czy posiadamy Jego książki. Na to pytanie usłyszał chóralne “TAK”.  Ojciec Leon zostawił dedykację na swojej nowej książce.
Naszego gościa obdarowaliśmy wydawnictwami Książnicy Pruszkowskiej min. “Słowa” ks. Romana Indrzejczyka oraz “Historia Pruszkowa”.
Dziękujemy naszemu czytelnikowi, panu Bronisławowi Stefaniakowi za aranżację spotkania.