Rok 2012 Rokiem Janusza Korczaka

Image

W dniach 21-22 stycznia b.r. Filia 7 zakończyła program „Rok 2012 rokiem Janusza Korczaka”

(szczegóły programu zamieszczone zostały na stronie internetowej biblioteki 22 stycznia 2012 r.)

Odbyły się następujące spotkania czytelniczo-plastyczne:
w Szkole Podstawowej nr 6 z udziałem uczniów klasy II z wychowawczynią, Panią Grażyną Pakułą

Image

oraz spotkanie w czytelni biblioteki zorganizowane dla uczniów Świetlicy PKPS.

Image

Dziękujemy za współpracę oraz udział w programie.

Проскакав галопом "скачать песню така така та" через спящий город, " " Мак выехал к мосту через "касперскии антивирусник скачать пробную версию" реку Эр.

Вы должны " " вернуться к своим семьям.

Цепляйтесь, "Скачать nocd для nfs most wanted 1.3 hec" за что сможете, и держитесь "скачать секс игры на комп" покрепче.

Вспомни, о чем "super mario 64 скачать" мы с тобой говорили " " в тот день.

Струя крови, " " брызнувшая из его горла, " " запачкала лицо.

Не думай, что я хотел оскорбить тебя.